TR EN
HAKKIMIZDA

Değerli olduğunuz yer...

Nova Grup, 1995 yılından bu yana gümrük müşavirliği hizmeti veren;gümrükleme sürecinde her işlemin ayrı bir uzmanlık alanı olarak ele alınması gerektiğine inanmış ve çalışma sisteminide bu doğrultuda oluşturmuş bir şirkettir.

Nova Grup'ta her bir dış ticaret işlemi bizim için önemli ve müşterilerimizin her biri ayrı ayrı değerlidir.

Nova Grup, bünyesinde eski üst düzel gümrük bürokratlarının da bulunduğu kadrosuyla 'Gümrüklemede Kaliteli Hizmet' ilkesini benimsemiştir.

Burada gümrük müşavirlerimiz,gümrük müşavir yardımcılarımız,müşteri temsilcilerimiz,ofis ve saha görevli arkadaşlarımızla gümrükleme sürecinizi keyifli bir deneyime dönüştürürüz.

Hizmet vermeye ürünleriniz gümrüklü sahaya girdiğinde değil,dış ticaret işlemlerinizin daha en başında;yurt dışıyla iletişime geçilmesi,belgelerin hazırlanması,gerekli izinlerin alınması ve benzeri ön hazırlık aşamalarında başlarız. Böylece dış ticaret işlemlerinizin daha sağlam bir temel üzerine kurulmasına yardımcı olur ve çözüm ortağınız olarak sizlerin gelişimine sürekli katgıda bulunuruz.

Olası risklere karşı her bir beyanımızı '1.000.000' Euru'ya kadar güvence altına alan mesleki sorumluluk sigortamızla kaliteli hizmetimizden yararlanırken,güvence altında olmanın da keyfini süreceksiniz.

Kullanım Koşulları ve Gizlilik İlkeleri

Nova Gurup sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası Nova Gurup tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.

Nova Gurup, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir Nova Gurup web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.

Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

Nova Gurup web sitesini ziyaret ettiğinizde kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemediğiniz takdirde ne yapmanız gerektiği ve bilgilerin nasıl değiştirilebildiği anlatılmaktadır. Bu politika yalnızca bu web sitesi için geçerli olmakta ancak üçüncü şahısların mülkiyetinde olan web sitelerindeki reklâm veya tanıtımlarımızda geçerli olamamaktadır.

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli;
Nova Gurup sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;

Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

Bilgi Güvenliği;
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmakta ve bu konuda ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimin, değiştirilmesinin ve kötüye kullanılmasının önüne geçilebilmesi için kısıtlı erişime tabidir.

Site Kullanım Şartları;
Nova Gurup web sitesini ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. Nova Gurup web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Politikamızdaki Değişiklikler
Nova Gurup’ un, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.